فولاد ابویی آیا پول سهم ۳۵ درصدی شراکت در پروژه انتقال آب پساب فاضلاب یزد به بافق را پرداخت کرده است؟/فلاح مدیرعامل سابق پاسخگو باشد
فولاد ابویی آیا پول سهم ۳۵ درصدی شراکت در پروژه انتقال آب پساب فاضلاب یزد به بافق را پرداخت کرده است؟/فلاح مدیرعامل سابق پاسخگو باشد
شهریورماه ۱۴۰۰ بود که رضا فلاح مدیرعامل سابق سنگ آهن مرکزی بافق طی مکاتباتی با مدیرعامل آب منطقه ای استان یزد اعلام می‌دارد با توجه به اینکه پروژه های سنگ آهن با پروژه های فولاد بافق(ابویی) دارای پیوستگی می‌باشد درخواست اعلام موافقت آن اداره جهت انعقاد قرارداد با ۳۵ درصد سهم فولاد ابویی و ۶۵ درصد سنگ آهن مرکزی ایران بافق می نماید.

به گزارش صبح بافق؛ شهریورماه ۱۴۰۰ بود که رضا فلاح مدیرعامل سابق سنگ آهن مرکزی بافق طی مکاتباتی با مدیرعامل آب منطقه ای استان یزد اعلام می‌دارد با توجه به اینکه پروژه های سنگ آهن با پروژه های فولاد بافق(ابویی) دارای پیوستگی می‌باشد درخواست اعلام موافقت آن اداره جهت انعقاد قرارداد با ۳۵ درصد سهم فولاد ابویی و ۶۵ درصد سنگ آهن مرکزی ایران بافق می نماید.
پروژه ای که چند صد میلیارد تومن در زمان مدیریت قبلی سنگ آهن پرداخت شد و ظاهرا شورای شهر یزد به دلیل تبعات زیست محیطی آن تمایلی به اجرای آن ندارد.

حال باید دید مجتمع فولاد بافق(ابویی) در قبال ۳۵ درصد سهام چه مبلغی به سنگ آهن پرداخت کرده است یا اینکه چه تفاهم نامه ای بین مدیران دو مجموعه بوده است؟
از آنجایی که شفافیت و نظارت بر اجرای قانون از وظایف نماینده مجلس می‌باشد انتظار می رود صباغیان نماینده محترم حوزه مهریز در مجلس در راستای نظارت بر اجرای صحیح قانون منع مداخله و تعارض منافع به این مسئله ورود کرده و علت این خوش خدمتی مدیر وقت سنگ آهن در دولت اصلاحات و پرداخت چندصد میلیاردی را بررسی کرده و گزارشی به مردم ارائه نماید.
انتظار دیگر آن است معاونت بازرگانی و مدیرعامل وقت در خصوص انعقاد این قرارداد برای مردم توضیح دهند.

انتهای پیام/