میزان تحقق سهم اشتغال شهرستان ثبت شده در سامانه رصد به ۱۲۵ رسید 
میزان تحقق سهم اشتغال شهرستان ثبت شده در سامانه رصد به ۱۲۵ رسید 
علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: جایگاه کسب شده مبین فعالیت قابل قبول دستگاه های اجرایی شهرستان در خصوص اشتغال و ثبت آن در سامانه رصد می‌باشد که جای تقدیر و تشکر می‌باشد.

به گزارش صبح بافق؛ علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان گفت: جایگاه کسب شده مبین فعالیت قابل قبول دستگاه های اجرایی شهرستان در خصوص اشتغال و ثبت آن در سامانه رصد می‌باشد که جای تقدیر و تشکر می‌باشد.

وی همچنین به ابلاغ سهمیه ۵۰ میلیاردی تسهیلات مشاغل خانگی شهرستان در سال جاری اشاره و افزود: تاکنون جمعا حدود ۲۹میلیارد ریال به یک طرح پشتیبان و ۴۷طرح مستقل پرداخت و با تلاش و پیگیری بانک عامل تعیین شده مابقی طرحهای معرفی شده تا سقف تسهیلات ابلاغی جذب و پرداخت گردد.

در این جلسه حسن تفکری معاون عمرانی فرماندار شهرستان نیز با اعلام اینکه در موضوع اشتغال تسهیلات خوبی در نظر گرفته شده خاطرنشان کرد: همه دستگاه های اجرائی مرتبط با اشتغال ضمن اطلاع رسانی به افراد واجد شرایط تسهیلات ابلاغی اعم از مشاغل خانگی و تسهیلات بند ب تبصره ۱۶ اقدام و در راستای پایداری و تثبیت اشتغال نظارت و پشتیبانی لازم را بعمل آورند.

این مقام مسئول راه اندازی درگاه ملی مجوزها را در روستای تسهیل امر صدور مجوز اعلام کرد.

در این جلسه تشریح تسهیلات بند ب تبصره ۱۶ بسیج ،مشکلات پیش آمده در صدور مجوز مشاغل خانگی ،سامانه رصد ،بررسی اهلیت متقاضیان ،بررسی دقیق طرحهای متقاضی تسهیلات ، داشتن مهارت ،بازار فروش،پشتیبانی از مشاغل خرد ، نظارت و هماهنگی و تعامل مستمر دستگاههای مرتبط با اشتغال با فرمانداری از مهمترین مسایلی بود که در این جلسه توسط اعضای حاضر در جلسه مطرح و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهای پیام/