پایگاه خبری صبح بافق

۸ آذر ۱۴۰۲

اخبار روز

به گزارش صبح بافق؛ نشست مشترک استاندار یزد با فرماندار، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و بخشدار بخش مرکزی شهرستان بافق به منظور بررسی و تصمیم گیری برای مسائل این شهرستان برگزار شد.

استاندار یزد در این نشست، بافق را از شهرستان های پیشتاز و نقش آفرین در دوران دفاع مقدس دانست و گفت: مردم سختکوش، متدین و ولایی این خطه، همواره در خدمت به انقلاب و نظام پیش قدم بوده و باید با جدیت مسائل آن ها پیگیری و مرتفع شود.  

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان بافق دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بی نظیری است، خاطرنشان کرد: ظرفیت های منابع انسانی، منابع طبیعی، گردشگری، قرارگیری در پنج راه ریلی، فضای رسانه ای پویا از جمله فرصت های این شهرستان محسوب می شود.  

فاطمی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه کار و فعالیت در تراز مردم شهرستان، نیاز به وقت گذاری جدی و زیاد دارد اظهارداشت: توجه و تکریم جایگاه ائمه جمعه و تبیین دقیق مسائل به مردم و بزرگان شهرستان در دستور کار باشد. 
 
استاندار یزد در ادامه ایجاد انسجام اجتماعی را کلید توسعه و موفقیت شهرستان بافق دانست و بر بهره گیری موثر از دیدگاه اقشار مختلف و ظرفیت های نخبگان در امور تاکید کرد. 
 
 در جریان این نشست مسائل مختلف این شهرستان در حوزه های نهضت ملی مسکن، مطالبات و خواسته های کارگران، زیرساخت های آموزش و پرورش، معابر و جاده ها، پروژه های آب، برق و گاز، صنایع، معادن و … مطرح و تصمیمات لازم اخذ شد.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه