پایگاه خبری صبح بافق

۲۲ تیر ۱۴۰۳

اخبار روز

به گزارش صبح بافق؛ حجت السلام و المسلمین سیدعباس حسینی در جریان دیدار با مسئول سازمان بسیج رسانه استان یزد اظهار کرد: بسیج رسانه باید هم کارهای بسیجی را اجرایی کند و هم مأموریت‌های رسانه‌ای خود را انجام دهد.

 

وی افزود: مأموریت و مسئولیت بسیج رسانه نسبت به دیگر اقشار به ویژه فقط اهل رسانه سنگین‌تر است.

 

امام جمعه بافق امید آفرینی را یکی از مهمترین مأموریت‌های امروز بسیج رسانه دانست و گفت: بسیج رسانه باید نقاط نفوذ و هدف دشمنان در فضای مجازی را رصد کند و عملیات خنثی سازی در برابر توطئه‌ دشمنان را اجرایی کند.

 

حجت الاسلام حسینی با بیان این‌که بسیج رسانه باید طبق منویات امامین انقلاب برای مأموریت های خود مسیرگشایی کند، گفت: علت اصلی جهاد تبیین امید بخشی است.

 

وی عدم آگاهی کامل از اقدامات انجام شده را یکی از مهمترین دلایل ناامیدی مردم دانست و بیان کرد: قطعا اگر مردم نسبت به اقدامات انجام شده آگاهی کامل و کافی را داشته باشند نه تنها امیدوار خواهند شد، بلکه بیش از پیش همراهی خواهند کرد.

 

امام جمعه بافق با بیان این‌که اگر بسیج رسانه بتواند جایگاه امیدآفرینی را تقویت کند در مأموریت خود موفق خواهد بود، گفت: حل مشکلات مردم به وسیله رصد و ارائه راهکارهای حل مشکل از دیگر مأموریت‌های جدی بسیج رسانه در استان یزد و کشور است.

 

حجت الاسلام حسینی در بخش دیگری از سخان با بیان این‌که اهل رسانه باید بیش از پیش مراقب تیترزدن‌های خود باشند، گفت: اصحاب رسانه نباید با تیترهای خود تنش و ناامیدی را در جامعه ترویج کنند و این مهم باید توسط بسیج رسانه نظارت و مدیریت شود.

 

وی اظهار کرد: روشنگری و تبیین منویات مقام معظم رهبری باید به صورت جدی در اولویت اجرایی بسیج رسانه قرار گیرد.

 

امام جمعه بافق با بیان این‌که ائمه جمعه و بسیج رسانه باید در کنار یکدیگر عملیات تبیین را اجرایی کنند، گفت: اگر ائمه جمعه و رسانه با هم باشند می توانند عامل پیشبرنده مسئولان باشند.

 

حجت الاسلام حسینی مطالبه به حق و درست مأموریت و وظیفه اصحاب رسانه است، افزود: اصحاب رسانه باید در عین مطالبه گری درست آرامش و امید را در جامعه ترویج و نهادینه کنند.

 

وی در پایان سخنان خود با بیان این‌که من حامی سرسخت خبرنگاران و بسیج رسانه هستم، تأکید کرد: با تمام ظرفیت از بسیج رسانه برای مطالبه گری درست و ایجاد امید در جامعه حمایت می‌کنیم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه