مرکز نگهداری معلولان بافق چشم انتظار حمایت خیران
مرکز نگهداری معلولان بافق چشم انتظار حمایت خیران
مسئول فنی مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین و سالمندان رحمت بافق، مساعدت خیرین، مشارکت‌های مردمی و مسئولان را برای جبران هزینه‌های این مرکز خواستار شد.

به گزارش صبح بافق، حیدری در حاشیه بازدید فرماندار بافق به منظور بررسی مشکلات و درخواست‌های مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین و سالمندان رحمت بافق گفت: این مرکز ۵۷ معلول و ۲ سالمند را بصورت شبانه روزی نگه داری می‌کند و تنها مرکزی است که در شهرستان بافق مسئولیت نگه داری دائمی معلولین را بعهده دارد.نگهداری ۵۷ معلول در شهرستان بافق

 

وی با اشاره به مشکلات این مرکز گفت: حقوق پرسنل، بیمه و خرید دارو باعث شده تا هزینه ماهیانه این مرکز به ۱۵۰ میلیون تومان برسد.

 

مسئول فنی مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین و سالمندان رحمت بافق افزود: این مرکز که به همت مرحوم رحمتی ساخته شده است همچنان با کمک ماهیانه برادران رحمتی اداره می‌شود.

 

وی مساعدت خیرین، مشارکت‌های مردمی و مسئولان را برای جبران هزینه‌ها خواستار شد و یادآور شد: نبود شناخت و آگاهی مردم از وجود این مرکز سبب شده مشارکت مردمی نسبت به گذشته کاهش پیدا کند.

 

مسئول فنی مرکز نگهداری و توانبخشی معلولین و سالمندان رحمت بافق در پایان با اشاره به اینکه اکثر معلولین تحت سرپرستی این موسسه بی سرپرست و دارای معلولیت ذهنی و جسمی شدید می‌باشند، گفت: برخی از این معلولین برای انجام کار‌های ساده روزمره نیاز به کمک دیگران دارند.

منبع خبر: خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد