تعیین ۵۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان بافق
تعیین ۵۰ شعبه اخذ رای برای انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان بافق
فرماندار بافق گفت: در حوزه شهری ۲۸ شعبه و در حوزه روستایی ۲۲ شعبه در این شهرستان به تصویب رسید.

به گزارش صبح بافق؛ جلسه هئیت اجرایی انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بافق با دستور کار تعیین محل شعب اخذ رای، به ریاست فرماندار شهرستان، اعضای هیأت اجرایی و اعضای هیأت‌های نظارت بر انتخابات در محل فرمانداری بافق برگزار شد.

سید مهدی طلایی مقدم، فرماندار بافق، با تاکید بر همکاری و همفکری بین هیات‌های اجرایی و نظارت شهرستان گفت: انجام امور اجرایی انتخابات با هماهنگی بیشتر و تعامل در سایه آرامش کامل سبب می‌شود انتخابات به نحو شایسته و بهتر برگزار شود.

وی هدف هیات‌های اجرایی و نظارت را مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیان کرد و افزود: مردم نگاه ویژه‌ای به کلام و رفتار ما دارند و امیدواریم که شاهد یک انتخابات باشکوه و قدرتمند با اجرای دقیق قانون در شهرستان باشیم.

فرماندار بافق ادامه داد: بنا بر تأکیدات رهبر معظم انقلاب و با توجه به دستورالعمل‌های اجرایی، باید زمینه را برای حضور حداکثری فراهم کنیم.

رئیس هیات اجرایی شهرستان بافق با اشاره به سابقه شهرستان بافق در خصوص مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات، تصریح کرد: رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، تصمیم گیری‌ها، اقدامات و حتی رفتار عوامل برگزار کننده باید به نحوی باشد که منجر به حضور حداکثری شود.

این مقام مسئول با اشاره به لزوم افزایش شعب اخذ رأی برای تسهیل در روند اخذ آرا در انتخابات پیش رو، افزود: ۵۰ شعبه اخذ رأی ثابت و سیار از سوی هیأت اجرایی و نظارت در شهرستان بافق در نظر گرفته شد.

طلائی مقدم پیرامون تعداد و محل استقرار شعب اخذ رأی در شهرستان بافق گفت: در حوزه شهری ۲۸ شعبه و در حوزه روستایی ۲۲ شعبه به تصویب رسید که از این تعداد ۲۶ شعبه ثابت و ۲ شعبه سیار در حوزه شهری و ۲ شعبه ثابت و ۲۰ شعبه سیار در حوزه روستایی است.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا، بیست و هشتم خرداد امسال برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان