پیام مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق به مناسبت روز خبرنگار
پیام مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق به مناسبت روز خبرنگار
رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه به ویژه خبرنگاران شهرستان تبریک عرض نمود.

به گزارش صبح بافق؛ رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی، ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه به ویژه خبرنگاران شهرستان تبریک عرض نمود.

متن پیام به شرح ذیل می باشد:

هر حادثه وقتى در چاردیوارى سکوت و بی‌اعتنایى و غفلت قرار بگیرد، خواهد مُرد و فراموش خواهد شد. پایدار شدن حوادث بستگى دارد به این‏که مبلّغان و خبررسانانى امین، صادق و باانگیزه داشته باشند. ” مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ”

هفدهم مرداد، روزخبرنگار و روز بزرگداشت انسان‌های وظیفه‌شناس و سخت‌کوش است. طلایه‌داران عرصه خبر که با طنین حنجره‌های پاک و تراوش قلم‌های متعهدشان، امواج پرتلاطم آگاهی‌بخش را درمی‌نوردند تا به ساحل حق‌طلبی برسند.

اهمیت جایگاه و نقش خبرنگار تا حدی است که با وجود توسعه و تعدد رسانه‌ها و گسترش فناوری‌های نوین در دنیای امروز، همچنان در رسانه‌ها نقشی موثر و محوری دارند. خبرنگاران با امیدزائی و اعتمادآفرینی در چالش ها و بحران ها به مدد سیستم مدیریتی آمده اند و با انعکاس مشکلات مردم در شهرها و روستاهای مختلف توانسته‌اند زمینه مدیریت بهتر را فراهم کنند.

شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق افتخار این را دارد تا از همراهی و تعامل سازنده خبرنگارانی فهیم، مسؤولیت‌پذیر، ارزش‌گرا و حقیقت‌جو برخوردار باشد. نقش خبرنگاران در انعکاس ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان حائز اهمیت بوده و آنان می توانند با برجسته سازی مزیت های این منطقه نقش بسزائی در توجه به سرمایه گذاری، گردشگری و جلب نظر مدیران استانی و کشور داشته باشند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوتان فرهیخته و شهیدان عرصه خبر و رسانه به ویژه شهید محمود صارمی، این روز را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بافق و تلاشگران این عرصه در مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی تبریک می‌گویم، توفیق ادامه راه این بزرگمردان و انجام رسالت خطیر و حفظ میراث عظیمی را که با اهدای خون این خبرنگاران شهید به ما رسیده است، از خداوند متعال مسئلت دارم.

رضا فلاح مبارکه
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق