پیام مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت
پیام مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت
رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،فرا رسیدن هفته دولت را تبریک عرض نمود.

به گزارش صبح بافق؛ رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق با صدور پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر،فرا رسیدن هفته دولت را تبریک عرض نمود.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
مقام معظم رهبری: (( شهید رجایی وشهید باهنر،حقا ” و انصافاٌ ” دو چهره انقلابی و مومن و خالص بودند و زندگی و شهادتشان درس آموز بود.))
هفته نخست شهریورماه هرسال با نام و یاد بزرگ مردانی از این مرز و بوم عجین شده که دولتمردی را نه با منصب و عنوان که با خون و شهادت خود معنا کردند، این مناسبت اما امسال رنگ و بویی صد چندان از شهادت و ایثار دارد چرا که با روزهای عزاداری سید و سالار شهیدان تاریخ اباعبدالله الحسین (ع) و یاران بی‌مانندش هم‌زمان‌شده است. این ایام که تجلی خدمت صادقانه و بی‌تکلف و محمل مفاهیم بلندی همچون شهادت و ایثار است، فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است.
خدمتگزاران مردم با مدیریت جهادی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ” نامگذاری شده، با سرمشق قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش این شهدای گرانقدر دولت می توانند در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به کارمندان و کارگزاران دولت در شهرستان بافق تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
رضا فلاح مبارکه
مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران – بافق