تکریم خانواده شهدا و ایثارگران تکریم ارزشهای دفاع مقدس است
تکریم خانواده شهدا و ایثارگران تکریم ارزشهای دفاع مقدس است
دکتر دانشی مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق به همراه دکتر سعادت جو مدیر بیمارستان حضرت ولیعصر عج ا… و ابراهیمی مسئول کارگزینی شبکه بهداشت و درمان ، با خانواده شهید کماندار دیدار کرد.

به گزارش صبح بافق؛ دکتر دانشی مدیر شبکه بهداشت و درمان بافق به همراه دکتر سعادت جو مدیر بیمارستان حضرت ولیعصر عج ا… و ابراهیمی مسئول کارگزینی شبکه بهداشت و درمان ، با خانواده شهید کماندار دیدار کرد.

دکتر دانشی در این دیدار گفت: تکریم خانواده شهدا و ایثارگران تکریم ارزشهای دفاع مقدس است، این قشر ارزشمند پاسدار ارزشهای دوران دفاع مقدس است.

وی افزود: خانواده معظم شهدا مایه عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند، تکریم این عزیزان موجب معرفی الگوهای ایثار و پایداری به جامعه می شود.

در ادامه این دیدار دکتر سعادت جو ضمن تقدیر از ایثار خانواده معظم شهدا گفت: شهدا و رزمندگان اسلام گوش به فرمان رهبری شجاع، حکیم، مدبر و با بصیرت و با انگیزه های دینی و ملی در دوران دفاع مقدس حضور یافتند و موجب شکست دشمنان اسلام شدند.

ابراهیمی مسؤل کارگزینی شبکه بهداشت و درمان بافق نیز در این دیدار ماندگاری ارزشهای انقلاب و اسلام را مرهون فداکاری شهدا و خانواده معظم ایشان عنوان کرد.

انتهای پیام/