گنجینه عظیم دفاع مقدس گوهر گران‌بهایی است که یادآور رشادت‌های زنان و مردان ازجان‌گذشته‌ای است که برای حفظ هویت ملی ایستادگی کردند
گنجینه عظیم دفاع مقدس گوهر گران‌بهایی است که یادآور رشادت‌های زنان و مردان ازجان‌گذشته‌ای است که برای حفظ هویت ملی ایستادگی کردند
حجت الاسلام والمسلمین رضا سعادت فر امام جمعه شهرستان بافق در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام والمسلمین رضا سعادت فر امام جمعه شهرستان بافق در پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
گنجینه عظیم دفاع مقدس گوهر گران‌بهایی است که یادآور رشادت‌های زنان و مردان ازجان‌گذشته‌ای است که برای حفظ هویت ملی ایستادگی کردند.
امروز بعد از گذشت سه دهه از آن روزهای با معنویت و نورانیت ضرورت پاسداری از دستاوردهای شگفت‌انگیز دفاع مقدس به چشم می‌آید.
جامعه ما به‌ویژه نسل جوان که جنگ را ندیده و به‌اندازه کافی درباره‌اش نشنیده است در معرض انواع جاذبه‌های دنیایی است و نجات‌یافتگی از این عناصر فریبنده حقیقی و مجازی جز با تزریق روزافزون فرهنگ جهاد و شهادت امکان‌پذیر نیست.
مسئله امروز ایران بازسازی انقلابی در عرصه فرهنگ و رسانه است و باید تمامی ظرفیت‌های موجود برای یاری‌رساندن به فرآیند دقیق و پیچیده‌ای که در پیش روی این حرکت قرار دارد بسیج شود و بی‌شک با بهره‌گیری از تفکر بسیجی که دین و عقلانیت را باهم آمیخته است می‌توان به بازسازی انقلابی به‌عنوان مقدمه‌ای برای جامعه سازی و تمدن سازی نوین اسلامی دست‌یافت.
اینک در گام دوم انقلاب و در شرایطی که دشمنان دندان به هم فشرده ما همچنان به مکر و حیله مشغول هستند باید کمر همت بندیم و دوباره بسم‌الله بگوییم و با یاد و استمداد از شهیدان عزت مدار پرچم ایران را در بلندای قله پیشرفت قرار بدهیم.
بدین وسیله فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را به خانواده های معظم شهدا،جانبازان، آزادگان و رزمندگان ایثارگر شهرستان بافق تبریک عرض می نمایم.
و ما النصر الا من عندالله
رضا سعادت فر
امام جمعه شهرستان بافق