تجلیل از پرسنل آتشنشانی و ایمنی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران 
تجلیل از پرسنل آتشنشانی و ایمنی مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران 
به مناسبت هفتم مهرماه روز ایمنی و آتش نشانی از پرسنل ایمنی و آتش نشانی معادن زیر مجموعه مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران تجلیل شد.

به گزارش صبح بافق ؛ به مناسبت هفتم مهرماه روز ایمنی و آتش نشانی مراسم تجلیل از پرسنل ایمنی و آتش نشانی با حضور مهندس رحیمی مدیریت مجتمع برگزار گردید.

در این مراسم مهندس رحیمی مدیر مجتمع ضمن تبریک این روز و قدردانی از زحمات و تلاشهای پرسنل ایمنی و آتش نشانی اظهار داشت :هفتم مهرماه روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردان و زنانی است از جنس ایثار و فرشته های نجات که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند.

وی بر لزوم توجه و تقویت سیستم های ایمنی و ارتقای سطح کیفی HSEE اشاره نمود و گفت :شعار «پیش بینی,آمادگی و پاسخگویی » به هر نوع بحران باید سرلوحه کار پرسنل HSEEمجتمع قرار گیرد.

در ادامه حسین آقابابایی مدیر ایمنی مجتمع گزارشی از عملکرد واحد ایمنی و آتش نشانی را ارائه نمود و در پایان مراسم با اهدا لوح سپاس و هدیه از آتش نشانان و پرسنل ایمنی قدردانی شد.

برگزاری مراسم تجلیل از واحد‌های برتر حوزه HSEEسازمان ایمیدرو و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران به صورت ویدئو کنفرانس ، برگزاری مانور رژه ناوگان امدادی در معادن زیر مجموعه مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی نیز از برنامه های دیگری بود که انجام گرفت.

انتهای پیام/