دیدار مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با فرماندهی نیروی انتظامی بافق
دیدار مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با فرماندهی نیروی انتظامی بافق
به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی حمید رحیمی مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بافق دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش صبح بافق؛ به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی حمید رحیمی مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بافق دیدار و گفتگو کرد .

در این دیدار که علی میرابی مدیر فنی مهندسی و سرپرست روابط عمومی مجتمع نیز وی را همراهی می کرد ، مهندس رحیمی ضمن تبریک فرارسیدن هفته ناجا، امنیت را از مولفه های اصلی پیشرفت یک جامعه عنوان نمود.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی شهرستان با ایجاد امنیت در تحقق شعار مقام معظم رهبری که تولید ، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ست با عث ایجاد وحدت در شهرستان شده است افزود : امنیت نقش مهمی در توسعه فعالیتهای اقتصادی ، فرهنگی ، اجتماعی و هنری در سطح شهرستان ایجاد کرده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

سرهنگ طولابی نژاد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بافق نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار این امر را مایه دلگرمی پرسنل خدوم این ارگان توصیف نمود و ابراز امیدواری کرد با همکاری و همراهی تمامی مسئولان و پرسنل ناجا امنیت و آرامش خاطر مردم بیش از پیش تامین شود.

انتهای پیام/