پیام تبریک رئیس شبکه دامپزشکی بافق به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی 
پیام تبریک رئیس شبکه دامپزشکی بافق به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی 
فرزانه سالاری رئیس شبکه دامپزشکی بافق در پیامی تقارن هفته ملی دامپزشکی با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی را تبریک گفت و از خدمتگزاران هر دو ارگان قدردانی نمود. 

به گزارش صبح بافق؛ فرزانه سالاری رئیس شبکه دامپزشکی بافق در پیامی تقارن هفته ملی دامپزشکی با هفته گرامیداشت نیروی انتظامی را تبریک گفت و از خدمتگزاران هر دو ارگان قدردانی نمود.

متن پیام به این شرح است:

ایران اسلامی در مسیر توسعه و بالندگی و دستیابی به اقتدار پایدار، نیازمند به برقراری امنیت در تمامی ابعاد آن است. یقینا تامین امنیت غذایی به دلیل تاثیر مستقیم آن بر سلامت انسان و جامعه یکی از مقوله های مهم زندگی و از ارکان اصلی و بی بدیل توسعه در جوامع پیشرفته است که تحقق این مهم تنها با حمایت و همراهی همه جانبه دستگاه قضایی و عزیزانمان در ناجا میسر خواهد شد.

اینجانب ضمن تبریک هفته ناجا، از حمایتهای ارزنده مجموعه ناجا از اقدامات دامپزشکی شهرستان که تضمین کننده امنیت غذایی و ارتقای بهداشت عمومی و موجب دلگرمی هرچه بیشتر خدمتگزاران در مجموعه دامپزشکی می باشد، قدردانی مینمایم و تقارن هفته دامپزشکی را با هفته نیروی انتظامی به فال نیک میگیرم. معتقدم هر دو ارگان در جهت اعتلای برقراری امنیت گام برمیدارند اما در دو بعد متفاوت از امنیت. عزیزانمان در ناجا سبزپوشانی هستند که موظف به برقراری امنیت اجتماعی اند و دامپزشکان سفید پوشان تضمین گر امنیت غذایی اند.

از آستان خداوند قادر متعال، برای خدمتگزاران هر دو ارگان سلامتی و بهروزی و نیل به اهداف عالیه سازمانیشان را خواستارم.

فرزانه سالاری

رییس شبکه دامپزشکی شهرستان بافق