اقتدار پلیس مجموعه ایمان، قانونمندی و عشق ورزیدن است
اقتدار پلیس مجموعه ایمان، قانونمندی و عشق ورزیدن است
امام جمعه بافق در دیداری که فرمانده انتظامی شهرستان در چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی با وی داشت، اقتدار پلیس را مجموعه ایمان، قانونمندی و عشق ورزیدن دانست.

به گزارش صبح بافق؛ فرمانده انتظامی بافق در دیدار با امام جمعه شهرستان گفت: در بحث امنیت رکورد بی نظیری در سطح شهرستان داشته ایم و در شش ماهه اول سال جاری توانسته ایم با پیشگیری و کنترل مجرمین با کاهش جرایم روبرو باشیم.

وی با اشاره به اینکه در امورات انتظامی، مجموعه کامل پک انتظامی را داریم، وضعیت انتظامی شهرستان را بسیار خوب ارزیابی و تصریح کرد: همدلی بسیار خوبی در سطح شهرستان بین مسئولین از جمله اعضای شورای تامین، فرماندار و دیگر مسئولین وجود دارد که جا دارد از همه آنها تقدیر و تشکر شود.

طولابی نژاد، همچنین با اشاره به اینکه هفته ناجا از شنبه ۱۷ مهرماه با شعار “پلیس هوشمند، امنیت پایدار” آغاز شده است، ادامه داد: مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی به عنوان مجاهدان فی سبیل الله یاد کرده است و نیروی انتظامی را یکی از ستون‌های کشور می‌داند که جای بسی افتخار دارد.

فرمانده انتظامی بافق در پایان گفت:پلیس باید صریح، سریع هوشمند و به‌روز باشد و با تکنولوژی پیش رود تا بهتر بتواند در انجام مأموریت هایش موفق شود.

حجت الاسلام رضا سعادت فر امام جمعه بافق نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از زحمات و تلاش‌های فرمانده انتظامی شهرستان در جهت برقراری و حفظ نظم و امنیت شهر قدردانی نمود و افزود: یکی از بهترین شیوه‌های عملکرد پلیس این است که فکر کنیم اگر چند دقیقه نیروی انتظامی حضور نداشته باشد در همین مدت کوتاه اتفاقات زیادی می افتد که از این طریق می‌توان به اهمیت نیروی انتظامی پی برد.

امام جمعه بافق، اقتدار را مجموعه ایمان، قانونمندی و عشق ورزیدن دانست و افزود: هر اندازه که درجه خوف قانون‌شکنان بالاتر و درجه امنیت قانون مداران بیشتر باشد، امنیت خود را نشان می دهد و اقتدار در اوج بیشتری قرار دارد.

حجت الاسلام سعادت فر تصریح کرد: برای اداره جامعه قانون لازم ولی کافی نیست و در کنار قانون باید اخلاق وجود داشته باشد و اخلاق مسیر اجرای قانون را تسهیل می‌کند.

امام جمعه بافق در پایان گفت: هر کسی باید برای انجام یا عدم انجام کارهایش خود را در پیشگاه حضرت ولی عصر حاضر ببیند تا در اموراتش موفق و پیروز باشد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس