شهدای مدافع حرم، حرم را نه باسلاح و تاکتیک بلکه با اشک چشم محافظت می کردند/حاج قاسم پیام اباعبدالله(ع) در گودال قتلگاه را برای ما تفسیر کرد/لیبرال های غربگرا هشت سال حکومت کردند و ما را ۸۰ سال به عقب بردند
شهدای مدافع حرم، حرم را نه باسلاح و تاکتیک بلکه با اشک چشم محافظت می کردند/حاج قاسم پیام اباعبدالله(ع) در گودال قتلگاه را برای ما تفسیر کرد/لیبرال های غربگرا هشت سال حکومت کردند و ما را ۸۰ سال به عقب بردند
سردار اهوازیان خاطرنشان کرد: از تهران لیبرال هایی که تریبون داشتند می گفتند که اینها مدافع حرم نیستند، گولتان نزنند اینها کاسب تحریم و بی شناسنامه و حافظ اسد هستند و چقدر تهمت به مدافعان حرم زدند. کسانی که با پول این مملکت ارتزاق می کردند و با خون شهدای ما منصب گرفتند، مردم را رنگ و رای آنها را دزدیدند، هرچه آدم بی خاصیت بود به مدافعین حرم توهین می کردند.

به گزارش صبح بافق؛ مراسم گرامیداشت سالروز شهادت پنجمین شهید محراب آیت ا… اشرفی اصفهانی (ره) و شهدای کوی مناجات باحضورسردار اهوازیان مشاور و همرزم سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی، حجت الاسلام و المسلمین سعادت فر امام جمعه بافق، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین، مردم و خانواده معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران در محل مسجد النبی بافق برگزار شد.
سردار اهوازیان سخنران این مراسم ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) گفت: به کلام مقام معظم رهبری شهید صدوقی از بانیان انقلاب اسلامی است و این کلمه تمام اوصاف این شهید را معنا می کند. شاید یکی از دلایل مظلومیت و شهادت آیت الله صدوقی مردمی بودن  ایشان بود و مثل بعضی از مدیران امروز نبود که دارای خدمه، حشم و بادیگارد باشند.

وی در ادامه افزود: امروز ما محرم و صفر را پشت سر گذاشتیم. فقط در جمهوری اسلامی ایران است که شهدای آن با دلیل و مدرک هستند یعنی در ایران است که شهیدان به هم می خندند، شهید از زیر خاک بیرون می آوریم که جسدش سالم است، شهید مسیر را به مردم نشان می دهد. شهدا با دلیل و مدرک خود را نشان می دهند. شهدای ما خود را در ظهر عاشورای امام حسین (ع) نهادینه کردند.

سردار اهوازیان تصریح کرد: امروز بچه های سنی فلسطینی برای شهدای خود یادواره برگزار می کنند و اعتقاداتشان این است که یادواره شهدا کارخانه انسان سازی و نیرو جمع کردن است.

سخنران مراسم گرامیداشت شهادت آیت الله اشرفی اصفهانی و شهدای کوی مناجات اظهار داشت:  علما و روحانیون در جنگ به ما می گفتند ثواب شما از شهدای کربلا بالاتر است چون شهدای کربلا امام حسین (ع) را دیدند ولی شما ۱۴۰۰ سال است که با حدیث، روایات و روضه شور حسینی دارید. امروز دهه هفتاد و هشتادی ها که وارد سوریه شدند نه امام(ره) و نه جنگی دیدند و اینها از سرزمین وایبر،وات ساپ، اینترنت و دانشگاه آمدند. جوانان امروز ما هزار برابر از ما بالاتر هستند چون انتخابشان قوی تر بود. در مملکتی که دولت دست اینها نبود، کسانی که در جنگ سوریه بودند اکثرا نظامی نبوده و آنها را از ادارات اخراج کرده و گفته بودند غلط کردید که از حرم دفاع کردید نمونه آن خبرنگار شهید خزاعی که۸ ماه حقوق او را قطع کرده و توسط برادر خانمش خرجی خانواده را تامین می کرد، شهید گلزار که شرکت نفتی بود توسط زنگنه اخراج شد و زمانی که به شهادت رسید صدا سیما و وزارت نفت به وی لقب مالک اشتر دادند. تمام سلول به سلول بدنشان مدافع حرم بود.

مشاور و هم رزم سردار شهید سلیمانی به جنگ سوریه و کمک ۱۱۶ کشور به داعش اشاره و بیان داشت: ۱۱۶ کشور با داعش در جنگ سوریه همکاری می کردند. عربستان سعودی برنامه ریزی کرده بود که در مدت ۱۸ روز سوریه را اشغال کند که شهید حاج قاسم سلیمانی می گفت اینها کاری با سوریه ندارند بلکه آمده اند کار بقیع را کامل کنند، در بقیع کاری کردند که نصف قبور ائمه از دست ما رفت و با اشغال سوریه قصد داشتند آثاری از تشیع نباشد. عربستان سعودی یکی از فرمانده هان خود را به عنوان خلیفه تعیین کرد و در اولین سخنرانی خود گفت من به شام آمدم که تا کار ناتمام یزید را تمام و دیگر دختران علی جایی در شامات ندارند.

سردار اهوازیان خاطرنشان کرد: از تهران لیبرال هایی که تریبون داشتند می گفتند که اینها مدافع حرم نیستند، گولتان نزنند اینها کاسب تحریم و بی شناسنامه و حافظ اسد هستند و چقدر تهمت به مدافعان حرم زدند. کسانی که با پول این مملکت ارتزاق می کردند و با خون شهدای ما منصب گرفتند، مردم را رنگ و رای آنها را دزدیدند، هرچه آدم بی خاصیت بود به مدافعین حرم توهین می کردند.

وی ادامه داد: بیشترین دولتی که کنار مدافعین حرم بود دولت یازدهم و دوازدهم بود در کل جمهوری اسلامی، هشت سال شهید آوردیم یک مسئول از استاندار به بالا زیر تابوت شهدای مدافع حرم را نگرفتند باید به چه کسی شکایت کنیم؟ اگر یک رقاصه و مطرب در لس آنجلس می مرد زمانی که به ایران می آوردند روی تابوت او پرچم شیروخورشید می گذاشتند و بعضی از مسئولین فرهنگی جاهل و نادان بالاسر این جنازه می ایستادند و تحت تاثیر قرار می گرفتند. در این مدتی که فرزندان شما در سوریه می جنگیدند بعضی از مسئولین در مقابل شیر روباه بودند. شهدای مدافع حرم، حرم را نه باسلاح و تاکتیک بلکه با اشک چشم محافظت می کردند. یکی از موفقیت های ما در جنگ سوریه علیه داعش این بود که فرمانده ما دروغ نمی گفت.

سخنران این مراسم به ویژگی های بارز شهید سلیمانی هم اشاره و تصریح کرد: حاج قاسم ساده زیست بود هیچ وقت جلوی رزمندگان لباس درجه دار نمی پوشید و زمانی که علت را سوال می کردیم می گفت من کوچک این بچه ها هستم و زمانی داخل ایران بود لباس نظامی می پوشید برای اینکه نااهلان بفهمند که امام ما تنها نیست. حاج قاسم می گفت داعش مرد است و می کشد ولی این داخلی ها روزی هزار بار ما را می کشند و باید جلوی آنها لباس نظامی پوشید تا بفهمند امام ما تنها نیست.

وی خطاب به ظریف گفت: آقای ظریف از مرز خسروی داعش به ۱۸ کیلومتری ایران رسید به شما گفتیم و یک کار انجام دادی، زنگ دیپلمات های خود در عراق زدید و گفتی فرار کنید، وقتی به حاج قاسم گفتی داعش به ایران رسید آماده باش به مردم بدید به ظریف گفت نه آب تو دل مردم نباید تکان بخورد ما مرد میدان هستیم هر موقع از روی جنازه ما رد شدند آماده باش بدید مردم روی ما حساب کردند و نباید آنها را بترسانیم.

مشاور شهید سلیمانی گفت:  چرا آقای ظریف مذاکره نکردی؟ البته آقای ظریف تنها موجود زنده در روی زمین است که سربازیش را در خانه دشمن انجام داد و کارت پایان خدمت وی را در کشور به او دادند. این مرام اصلاح طلبان تندروی غرب گرا است. آقای ظریف قاسم سلیمانی عروس آمریکایی ندارد، قاسم سلیمانی روبروی دشمن متزلزل نبود ولی تو رفتی در مقابل امیر کویت زانو زدی و ما را تحقیر کردی. این را بدانید ظریف بابت سخنرانی های خود در سازمان ملل پول می گرفت اما قاسم سلیمانی ۲۲ سال فرمانده سپاه قدس بود حتی یک دلار حق ماموریت نگرفت و می گفت مگر جهاد فروشی است؟

سردار اهوازیان در خصوص عملکرد دولت قبل اظهار داشت:  هشت سال حکومت کردند و هشتاد سال ما را به عقب راندند، ما بهترین تانک را در زمان جنگ به قیمت ۳۰ میلیون تومان می خریدیم ولی امروز به برکت لیبرال ها جوان بیکار من و شما برای مسافرکشی یک ماشین می خواهد بخرد باید پول ۶ تانک زمان جنگ را بدهد تا بتواند یک پراید بخرد این ننگ برای مملکت است.

این مدافع حرم گفت: حاج قاسم سلیمانی پیام اباعبدالله(ع) در گودال قتلگاه را برای ما تفسیر کرد، ۷ میلیون نفر در تهران او را تشییع کردند من زیر تابوت بودم و نگاه کردم کرواتی، ضد انقلاب، بی حجاب، اصلاح طلب، اصولگرا، آیت الله، پیرمرد، جانبازان قطع نخاع و از ادیان دیگر بودند و وقتی می پرسیدم رابطه شما با قاسم سلیمانی چگونه است جوابشان این بود که قاسم به ما دروغ نگفت.

وی ادامه داد: امروز در سوریه به خاطر تبلیغات ۷۰ درصد مردم از بشار اسد متنفرند ولی در انتخابات اخیر بیش از ۹۵ درصد به وی رای دادند و وقتی که از مردم سوال می کنیم که چرا با وجود تنفر از اسد به وی رای دادید می گویند ما به قاسم سلیمانی رای دادیم و اسد مثل یک سرباز پیرو بود و ما به مکتب حاج قاسم رای دادیم.

سردار اهوازیان در پایان این مراسم خاطرنشان کرد: امروز به خاطر آزار دولت سابق که پدر مردم را در آورد مردم حق داشتند که رای ندهند ولی مردم با امام و شهدا وحاج قاسم عهد بسته بودند و به نزدیک ترین چهره به حاج قاسم رای دادند.

اجرای گروه سرود شهید رایگان و مداحی محمدجواد فتوحی از دیگر برنامه های مراسم یادمان شهدای کوی مناجات بافق بود.

انتهای پیام/ع