بسیج پاره تن مردم است شعار امسال هفته بسیج/ اجرای بیش از۷۰ برنامه در هفته بسیج
بسیج پاره تن مردم است شعار امسال هفته بسیج/ اجرای بیش از۷۰ برنامه در هفته بسیج
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تصریح کرد: حقیقت معنای بسیج و رمز پایداری ، ماندگاری و عزت ملی ایران در طول 42 سال از عمر بسیج با خود بسیج معنا پیدا می کند و خود بسیجیان توانستند این معنای استثنایی را از نظر مقام معظم رهبری محقق کنند.

به گزارش صبح بافق؛  به مناسبت هفته بسیج نشست خبری فرمانده سپاه ناحیه بافق با خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد .

سرهنگ نصیری فرمانده سپاه ناحیه بافق در نشستی با اصحاب رسانه این شهرستان ضمن تشکر از حضور این عزیزان ، بیاناتی از بسیج و گزارشی از برنامه های هفته بسیج ارائه نمود .

وی با بیان اینکه شعار امسال هفته بسیج ، بسیج پاره تن مردم است گفت : بسیج یک نیروی مردمی است که نگاه های متفاوتی می شود، از نظرات حضرت امام (ره ) و مقام معظم رهبری با واقعیت های جامعه تطبیق بدهیم بسیج با آن هدفی که تشکیل شده به جلو می رود و هفته بسیج یک مقطع و یاد بود مهم است چون خود بسیج یک استثنا و حادثه بی نظیر است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق تصریح کرد: حقیقت معنای بسیج و رمز پایداری ، ماندگاری و عزت ملی ایران در طول ۴۲ سال از عمر بسیج با خود بسیج معنا پیدا می کند و خود بسیجیان توانستند این معنای استثنایی را از نظر مقام معظم رهبری محقق کنند.

نصیری به اهم برنامه های بسیج در این هفته اشاره ای داشت و خاطرنشان کرد: به همت حوزه هاو پایگاه های مقاومت ودیگر اقشار بسیج امسال بیش از ۷۰برنامه در هفته بسیج اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/