بسیج نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها است
بسیج نیروی کارآمد کشور برای همه میدانها است
سرهنگ "شهرام طولابی نژاد" ضمن تبریک هفته بسیج، بیان داشت: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد. وی افزود: اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد شد.

به گزارش صبح بافق؛ سرهنگ “شهرام طولابی نژاد” ضمن تبریک هفته بسیج، بیان داشت: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و حدیث عشق می‌دهد. وی افزود: اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: نوجوانان، جوانان و پیران جوانمردی که داوطلبانه و بی هیچ ادعا روزهای سخت جنگ را پشت سر نهاده اند و بدون هیچ چشم‌داشتی فقط برای ادای تکلیف در برابر دشمنان این آیین و سرزمین سینه سپر کردند از نمونه‌های بارز برکت بسیج بودند.

وی با اشاره به اینکه بسیج بازوی توانمند ولایت فقیه است، تصریح کرد: بسیجی در تمام صحنه‌ها نگاه به فرمان ولایت دارد و بسیجی عاشق و مرید ولایت است؛ چرا که سعادت جاوید و سربلندی دنیوی را در پیروی از ولایت دیده و بدان معتقد است و اطاعت بسیجی از ولایت اطاعتی آگاهانه و برای دلداری است.

فرمانده انتظامی بافق خاطرنشان کرد: امروز بسیج به عنوان یک نهاد اجتماعی همانند خانواده‌ای است که به صورت عضوی از ساختار و نظام اجتماعی در جامعه به شمار می‌آید و نهادی است که با هدف پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به وجود آمده است.

سرهنگ طولابی نژاد گفت: تفکر بسیجی، تفکری پویا و زنده است و بر اساس شالوده محکم و پویایی اسلام استوار است، اگر تفکر سازنده و بسیجی در جامعه پیاده شود کشور در مقابل حوادث و ناملایمات بیمه خواهد شد؛ چراکه در تفکر بسیجی ایستادگی و شهادت و اطاعت از ولایت با بینش و معرفت وجود دارد.

این مقام انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با مقایسه جنگ هشت ساله و تهاجم فرهنگی غرب پس از جنگ بیان داشت: جنگ هشت ساله آشکارا و رو در رو بود، اما جنگ امروزی پنهان و نرم‌افزاری است.

وی افزود: امروز مواضع استکبار جهانی تغییر نکرده بلکه نحوه تهاجم و شیوه آن تغییر یافته، استفاده از تبلیغات منفی و جنگ روانی با نشر محصولات ضد فرهنگی و دینی، ترویج فساد و اعتیاد به مواد مخدر از جمله ابزار این تهاجم هستند.

  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس