برنامه های پنجمین جشنواره نوروزی بافق اعلام شد/ ۱۳ روز متفاوت برای مردم بافق و گردشگران در تفرجگاه آبشار بافق
برنامه های پنجمین جشنواره نوروزی بافق اعلام شد/ ۱۳ روز متفاوت برای مردم بافق و گردشگران در تفرجگاه آبشار بافق
شهردار بافق گفت: حضور ایل بزرگ بختیاری با برنامه های متنوع، برپایی غرفه های نمایشگاهی، اجرای نمایش عمونوروز و حاجی فیروز، اجرای ورزش زورخانه ای، مسابقه شاد خانوادگی، ماهیگیری در کویر (صید و صیاد)، بازدید از غرفه کودکان و پرواز با پاراگلایدر از برنامه های همه روزه این جشنواره است.

به گزارش صبح بافق؛ شهردار بافق با اعلام خبر فوق، افزود: جشنواره نوروزی از دوشنبه اول فروردین همزمان با شروع سال نو آغاز و تا شنبه ۱۳ فروردین ادامه دارد.
وی تصریح کرد: با توجه به ملی شدن بافق در مقوله حصیر بافی، جشنواره نقاشی روی حصیر، ششم فروردین ماه همزمان با روز بافق در گردشگاه آبشار برگزار می شود.
رئیس جشنواره نوروزی آبشار بافق اضافه کرد: مسابقه انتخاب لوک زیبا و همچنین مسابقه ساخت کاغذ و باد(پرواز بادبادک ها) به ترتیب روزهای ۱۲و ۱۳ فروردین ماه در کمپ کویری کارال و گردشگاه آبشار برگزار خواهد شد.
سیدعلی نوروززاده به حضور انجمن شعر شهرستان در جشنواره نوروزی اشاره کرد و گفت: شب شعر شعرای بافقی با محوریت اشعار شاعر دلسوخته، کمال الدین محمد وحشی بافقی طی روزهای ۶الی ۹ فروردین برگزار می شود.
وی برگزاری جنگ های شبانه را تاریخ ۱۰ الی ۱۲ فروردین ماه جاری اعلام کرد و افزود: این برنامه شاد و مفرح با هدف ایجاد روحیه امید و شادابی در مردم، هر شب از ساعت ۲۱ الی ۲۳ با هنرنمایی هنرمندان بومی و کشوری برنامه ریزی شده است.
شهردار بافق در پایان به نورافشانی آسمان گردشگاه آبشار در شب جمهوری اسلامی اشاره کرد.

انتهای پیام/