شمر زمان سیاستمداران سیه رویی هستند که هتاکان به عاشورای حسینی سال ۸۸ را مردان خداجو می پندارند/ماهواره خیام سند پیشرفت ایران است که حلقه های انحصار طلبی و زیاده خواهی غربی را شکست
شمر زمان سیاستمداران سیه رویی هستند که هتاکان به عاشورای حسینی سال ۸۸ را مردان خداجو می پندارند/ماهواره خیام سند پیشرفت ایران است که حلقه های انحصار طلبی و زیاده خواهی غربی را شکست
سعادت فر در خطبه دوم  به سیاست دشمنان اهل بیت بر غیرت زدایی اشاره و بیان داشت: بیان داشت: سیاست دشمنان اهل بیت همواره بر غیرت زدایی از جامعه بوده، کربلا محصول غیرت زدایی از جامعه اسلامی آن زمان بود. غیرت حکم عقل، شرع و تجربه است و در هیچ زمانی منسوخ نمی شود اگر چه بی غیرتان منسوخ می شوند.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام والمسلمین رضا سعادت فر امام جمعه بافق در خطبه اول نماز جمعه این هفته بافق که در حسینه اعظم سفلی برگزار شد گفت: از جمله عوامل تحکیم خانواده ابراز علاقه و محبت است. انسان محبت خود را به اهل بیت ابراز کند.

ابراز محبت یکی از مهم ترین عوامل تحکیم خانواده است

وی در ادامه افزود: از جمله مکان هایی که به ابراز محبت تاکید شده ابراز محبت مرد به همسر خویش و پدرومادر به فرزندانشان است. ابراز محبت یکی از مهم ترین عوامل تحکیم خانواده است، برخی از خانواده ها که بنیان آنها سست می شود در اثر این است که زن و مرد بلد نیستند که نسبت به همدیگر ابراز محبت کنند نه اینکه محب نیستند اما بلد نیستند ابزار کنند. مهرورزی و بیان محبت یک قانون است که سعادت، سلامت، شادمانی، هماهنگی و کامیابی را برای انسان، خانواده و جامعه به ارمغان می آورد.

اگر فرزند احساس کند که در دل و قلب والدین جا دارد نمی تواند به راحتی در برابر پدرومادر مخالفت کند

خطیب جمعه بافق تصریح کرد: اگر فرزند احساس کند که در دل و قلب والدین جا دارد نمی تواند به راحتی در برابر پدرومادر مخالفت کند لذا ابزار کردن محبت احساس محبوبیت به ارمغان می آورد و نتیجه آن خانواده متعادل است. یکی از مصادیق ابراز محبت شنیدن و وگوش دادن به صحبت طرف مقابل است.

سیاست دشمنان اهل بیت همواره بر غیرت زدایی از جامعه بوده، کربلا محصول غیرت زدایی از جامعه اسلامی آن زمان بود

سعادت فر در خطبه دوم  به سیاست دشمنان اهل بیت بر غیرت زدایی اشاره و بیان داشت: بیان داشت: سیاست دشمنان اهل بیت همواره بر غیرت زدایی از جامعه بوده، کربلا محصول غیرت زدایی از جامعه اسلامی آن زمان بود. غیرت حکم عقل، شرع و تجربه است و در هیچ زمانی منسوخ نمی شود اگر چه بی غیرتان منسوخ می شوند.

شمری که خیمه امام حسین را آتش زد آن شمر امروز به دنبال این است که چادر را از روی سر دختر و زن شیعه بردارد

امام جمعه بافق عنوان داشت: امروز غیرت زدایی از جامعه شیعی مهم ترین سیاست رسانه های شیطانی و یزیدی است برای اینکه می دانند جامعه شیعی زمینه ساز ظهور و دعوت کننده از امام زمان خود است لذا در صدد این است که جامعه شیعی را تبدیل به جامعه شمشیر به دست در برابر امام زمانش کند. یزید زمان را باید شناخت، یزید تنها کسی نبود که دستور داد به خیمه امام حسین(ع) حمله کنند، شمری که خیمه امام حسین را آتش زد آن شمر امروز به دنبال این است که چادر را از روی سر دختر و زن شیعه بردارد، امروز خیمه سیدالشهدا چادر روی سر زنان ماست و باید مراقب بود.

شمر زمان کسی است که مقام شهدای مدافع حرم از جمله سردار شهید همدانی و مدافعین حریم حضرت زینب(س) و مکتب حریم اللهی را تنزل و به دفاع از مستبدان می پردازد

سعادت فر در خصوص شمر زمان هم اظهار داشت: شمر زمان امروز رسانه ای است که ترویج بی حجابی، بی عفتی و بی حیایی می کند، شمر زمان را باید شناخت و امروز کسی است که به خیمه ولایت حمله می کند و این سیاست شمر زمان است. باید مراقب باشیم در فضای مجازی پای کدامین منبر می نشینیم. عمر سعد زمان را باید شناخت او کسی است که با حمایت یزیدیان به دنبال این بود که مردم را در برابر نظام اسلامی قرار تا خود به حکومت ری برسد و نرسید و امروز هم در حال شیطنت هستند. شمر زمان کسی است که مقام شهدای مدافع حرم از جمله سردار شهید همدانی و مدافعین حریم حضرت زینب(س) و مکتب حریم اللهی را تنزل و به دفاع از مستبدان می پردازد.

شمر زمان آن سیاست‎مداران سیه رویی هستند که هتاکان به عاشورای حسینی سال ۸۸ را مردان خداجو می پندارند

وی ادامه داد: شمر زمان آن سیاست‎مداران سیه رویی هستند که مقام شهدای سفید روی و آسمان نشینان فاتح را درک نمی کنند و کسانی که آسمان و زمین بر شهادت آنها گریستند و خیل عظیم مردم که در تشییع جنازه آنها آم تن دادن به برجام در واقع سیاست گذاری برای زانو زدن در برابر شمر زمان بوددند را نمی بیند اما هتاکان به عاشورای حسینی سال ۸۸ را مردان خداجو می پندارند.

کسانی که در دی ماه ۹۴ وعده دادند که تحریم ها لغو می شود نه تعلیق همه چیز را با کدخدای خود بسته بودند نه با خدای مردم

امام جمعه بافق در ادامه به موضوع برجام اشاره و خاطرنشان کرد: تن دادن به برجام در واقع سیاست گذاری برای زانو زدن در برابر شمر زمان بود، کسانی که در دی ماه ۹۴ وعده دادند که تحریم ها لغو می شود نه تعلیق همه چیز را با کدخدای خود بسته بودند نه با خدای مردم. امروز امریکای جنایتکار گدای برجام شده و به صورت مکرر اعلام می کند که متن نهایی برجام آماده شده اما نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام می دارد که نه تنها متن برجام آماده نشده بلکه چند دیدگاه را دریافت و در حال برسی آنهاست و برجامی را امضا می کند که در آن رفع تحریم های اقتصادی وجود داشته و پرونده های ادعای کاذب در دفاع از حقوق بشر، سپاه و تروریست ها بسته شده و در آن تضمین عدم برگشت تحریم ها وجود داشته باشد.

ماهواره خیام امروز سند پیشرفت جمهوری اسلامی ایران است که حلقه های انحصار طلبی و زیاده خواهی غربی را شکست

سعادت فر گفت: ماهواره خیام امروز سند پیشرفت جمهوری اسلامی ایران است که حلقه های انحصار طلبی و زیاده خواهی غربی را شکست و با پرتاب ماهواره هایی همچون طلوع، رصد و نوید توانایی خود در دانش فضایی را نشان داد امام خیام پیام دیگری هم داشت و آن توسعه علمی همراه با ارتباط با قوای علمی سایر کشورها و قدرت ها بود.

 

وی در پایان ضمن تشکر ویژه از همه هیئت داران، موکب داران، مداحان، ذاکران و همه کسانی که عاشورا و روز ۱۳ خوبی را در این شهرستان رقم زدند گفت: ماه محرم امسال در کل کشور رنگ و بوی خاصی داشت و امیدواریم مژده خبرهای خوبی باشد که شاید علت آن باشکوه برگزار کردن غدیر بود که امسال غدیر متفاوتی در کل کشور برگزار شد.

انتهای پیام/