خواسته مرم از مسئولین بهره برداری از معدن شیطور به سنگ آهن واگذار شود/بزرگترین خدمت را به دیپلماسی سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی کرد
خواسته مرم از مسئولین بهره برداری از معدن شیطور به سنگ آهن واگذار شود/بزرگترین خدمت را به دیپلماسی سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی کرد
امام جمعه بافق در خصوص مسائل شهر و واگذاری و بهره برداری معدن شیطور به برخی از افرادی در مزایده و شرکت ها اشاره و بیان داشت: مسئولین دقت کنند شرکت سنگ آهن مرکزی یک سرمایه برای این نظام و یک تجربه و یک امکانات قابل توجهی دارد. امروز شرکت سنگ آهن برای ادامه حیات و چرخه تولید  خود نیاز به خوراک دارد، به چه دلیل باید برداشت این معادن به شرکت ها و گروههای دیگر داده شود؟

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام والمسلمین امام جمعه بافق در خطبه دوم نماز جمعه این هفته بافق گفت: ایام لیالی قدر متعلق به حضرت علی(ع) است. مقام معظم رهبری می فرمایند اگر می خواهید در جبهه حضرت علی(ع) که مربوط به امروز من وشما می شود عدل اجتماعی و زهد است.

وی درادامه افزود: اخیرا در فضای جامعه سناریوی انتخاباتی از طرف جریان غرب گرا و غرب گدا شروع شده است. جریان تربیت یافتگان شرق وغرب و کسانی که به بهانه تحصیل یک روز هم در دوران دفاع مقدس طعم مجاهدت و جهاد درراه خدا را نچشیدند امروز دم از مطالبی می زنند.

خطیب جمعه بافق تصریح کرد: اخیرا یک فایل صوتی کاملا مهندسی شده حتی با یک سناریوی از پیش تعیین شده که هم تولید و هم توزیع آن مهندسی  شده بود که در واقع یک فرد را برای محبوبیت سازی برای یک کاندیدای احتمالی بود. جریان غرب گرا، لیبرال و نفاق داخلی فاقد کارنامه موفق عملیاتی در حوزه اقتصاد، سیاست، فرهنگ است که نمونه بارز آن در جریان بورس، توزیع مرغ و وضعیت اقتصاد جامعه مشاهده می شود.

سعادت فر اظهار داشت: این جریان زبانی دراز، قدرتمند و طلبکار و بازی دادن افکار عمومی استاد است اگرچه در مقام عمل دستانی کوتاه و ضعیف دارد و نکته دوم در خصوص این سناری وبه اسم فایل صوتی برحی به دنبال این هستند که بزرگترین جرم را نشر و بزرگترین جرم دیگر را ناشر این فایل صوتی بدانند در حالیکه حق آن است که ناشر این فایل لایق تقدیراست، به واسه اینکه مردم را با افکار مسئولین و حرف دل مسئولین خود آشنا کردند. اگرچه انتشار این فایل با یک سناریوی تبلیغاتی از طرف جناح غرب گرا هست.

امام جمعه بافق بیان داشت: اگر نمی خواستند این فایل پخش شود نمی توانستند جلوی آن را بگیرند و اگر نمی توانند جلوی این فایل را بگیرند چگونه می خواهند از اسرار مملکت دفاع کنند یا ضعیف و یا اینکه مزدور نفوذی ها هستند.

سعادت فر خاطرنشان کرد: جریان نفاق همیشه به دنبال این بوده که همیشه خود را ولایتمدار معرفی کند تا بتواند در بین مردم محبوبیت کسب کند. در ولایتمداری باید به عنصر ظرفیت ولایتمداری توجه داشت که نمونه بارز آن در دوره دوم ریاست جمهوری مقام معظم رهبری است که رهبری مخالف نخست وزیری یکی از سران فتنه بودند اما بنا به مصالحی حضرت امام(ره) وی را انتصاب کردند ولی مقام معطم رهبری نه اعتراضی، نه خانه نشینی و نه مردم را به کف خیابان کشیدند تا در مقابل ولایت بایستند.

امام جمعه بافق گفت: ما نباید به شعارها اعتماد کنیم وباید ببینیم در مقام عمل چقدر انسان ها ولایتمدار هستند. امروز عده ای خود را حامی ولایت نمی دانند بلکه ولایت را دنباله رو وحامی خود می دانند. اینها دم از ولایت می زنند اما از آن طرف سردار سلیمانی که رهبری از این شخصیت به عنوان یک مکتب یاد می کند را مانع مذاکرات و دیپلماسی و هزینه تراش برای نظام معرفی می کنند و از سوی دیگر جریان مدافعین حرم و تقابل داعشی که هدفش جمهوری اسلامی و اسلام ناب محمدی بود را تنزل دهند و روسیه و سپاه قدس را مانع مذاکرات معرفیث کنند.

خطیب جمعه بافق افزود: امروز امام امت برجنازه پدر معنوی جریان اصلاحات وکارگزان چگونه نماز خواند و بر پیکر سرباز ولایت و امت  چگونه نماز خواند. این آقایان در مدل مدیریت خود متهم به غرب گرایی هستند ودر مقابل این جریان یک جریان نورانی و با یک وجه امتیاز به نام استقلال یعنی نه شرقی و نه غربی قرار دارد و در راستای اجرای منویات ولایت است و زمینه سازی برای صبح ظهور است ولی جریان مقابل برای اینکه جریان غرب گرایی خود را از بین ببرد می خواهد جریان انقلابی را متهم به گرایش به شرق کند اینها باید بدانند امروز به مجاهدت مردم و به برکت نعمت ولایت ابرقدرتی در جهان هستی به نام جمهوری اسلامی ایران قرار دارد که تمام معادلات غرب وشرق را تحت تاثیر مدیریت ها ورهبری های حکیمانه امام امت خود قرار داده است. جریان انقلابی نه واسطه به شرق و نه غرب است بلکه وابسته به الله است.

سعادت فر افزود: تفکر سردار سلیمانی و عشق ومحبت مردم به وی زنده است و مردم متدین ایران اسلامی با برگزاری به موقع انتخابات و با حضور حداکثری خود در انتخابات و با انتخاب یک دولت جوان انقلابی طومار زندگی همه لیبرال صفتان را برای یکبار و برای همیشه در تاریخ این کشور به هم پیچیده و به زباله دان تاریخ خواهد ریخت.

امام جمعه بافق در خصوص مسائل شهر و واگذاری و بهره برداری معدن شیطور به برخی از افرادی در مزایده و شرکت ها اشاره و بیان داشت: مسئولین دقت کنند شرکت سنگ آهن مرکزی یک سرمایه برای این نظام و یک تجربه و یک امکانات قابل توجهی دارد. امروز شرکت سنگ آهن برای ادامه حیات و چرخه تولید  خود نیاز به خوراک دارد، به چه دلیل باید برداشت این معادن به شرکت ها و گروههای دیگر داده شود؟

وی ادامه داد: مگر این شرکت سرمایه نظام نیست؟ مگراینجا فرصت خالی نیست؟ چرا منابع معدنی به صورت خام باید از این شهر خارج شود و این خلاف است. مردم انقلابی بافق ضمن تشکر از مسئولین خواسته ای دارند و اینکه بهره برداری و برداشت ذخایر اولیه و سنگ آهن از معدن شیطور به شرکت سنگ آهن واگذار و ادامه در موارد کنسانتره و گندله در اختیار این شرکت باشد.

سعادت فر در پایان گفت: شرکت های فولادی که متقاضی برداشت از معدن شیطور هستند تا مرحله گندله در این شهرستان تولید و گندله به فروش برود.

انتهای پیام/ع