تقدیرو تشکر ستادنماز جمعه از حضورمردم در نماز عیدفطر و همکاری ارگان ها در برگزاری این مراسم
تقدیرو تشکر ستادنماز جمعه از حضورمردم در نماز عیدفطر و همکاری ارگان ها در برگزاری این مراسم
ستاد نماز جمعه بافق در پیامی از حضور پرشور مردم دارالشجاعه بافق در نماز عید فطر و همچنین همکاری ارگان و نهادها در برگزاری این مراسم تقدیر وتشکر کرد.

به گزارش صبح بافق؛ ستاد نماز جمعه بافق در پیامی از حضور پرشور مردم دارالشجاعه بافق در نماز عید فطر و همچنین همکاری ارگان و نهادها در برگزاری این مراسم تقدیر وتشکر کرد.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله الذی بَعُدَ فَلا یُری و قَرُبَ فَشَهِدَ النَّجوی تبارک و تعالی
سلام و صلوات بر خاتم پیامبران و اهل بیت معصوم ایشان و سلام بر تمامی مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان بافق
حضور با شکوه مردم عزیز شهر دارالشجاعه در مراسم عید فطر و اقامه ی نماز این عید سعید به صورت یکپارچه و متمرکز، نشان از عمیق بودن باورهای دینی و همراهی، همدلی، انسجام و وحدت بین مردم این شهر دارد.
برای آماده سازی فضای نماز و برگزاری هر چه باشکوه تر آن، تمامی مسئولین شهرستان پای کار آمدند و به نوعی خود را شریک در این کار خیر دیدند.
فرمانداری، شهرداری، سپاه پاسدران انقلاب اسلامی، شرکت سنگ آهن مرکزی، شرکت فلات مرکزی، نیروی انتظامی، سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد اقامه نماز دست در دست عوامل اجرایی برنامه که مجموعه ای از هیئتی ها و بسیجی های پرتلاش و بی ادعا بودند(مجموعه ای نزدیک به ۱۵۰ نفر، که هم در آماده سازی و هم در اجرای برنامه یاری کردند) ، مقدمات را برای حضور مردم در روز عید سعید فطر فراهم کردند.
ابتدا شکر گزار خداوند تبارک و تعالی هستیم که چنین توفیقی به ما عنایت فرمود، هر چند که
از دست و زبان که برآید
کز عهده شکرش به در آید
و سپس بنا به کلام گهربار حضرت سلطان ابالحسن علی بن موسی الرضا علیه السلام که فرمودند:
مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللهَ عَزَّ وَ جَلَّ
کسی که از بندگان بخشنده تشکّر نکند، از خداوند متعال تشکّر ننموده است؛
از همه ی روحانیون محترم که نماز را در مساجد خود تعطیل کردند ، مسئولین شهر که بی تکلف و با روی گشوده امکانات و نیروهایشان را برای کمک بسیج کردند ،هیئتی ها و نیروهای افتخاری که در طول شب برای آماده سازی فضا از جان و دل مایه گذاشتند، خبرنگاران که از شب قبل تا پایان مراسم برای انعکاس هر چه بهتر آن تلاش کردند و عموم مردم ولایتمدار شهرستان که با حضور خود این شکوه مثال زدنی را رقم زدند تشکر می کنیم.تا باد چنین بادا.
هذا من فضل ربی
ستاد نماز جمعه شهرستان بافق