راهیابی سه دانش آموز نخبه قرآنی شهرستان بافق به مرحله کشوری
راهیابی سه دانش آموز نخبه قرآنی شهرستان بافق به مرحله کشوری
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان بافق از راهیابی سه نفر از دانش آموزان قرآنی شهرستان به مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی خبر داد.

به گزارش صبح بافق؛ معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان بافق از راهیابی سه نفر از دانش آموزان قرآنی شهرستان به مرحله کشوری مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزی خبر داد.
میرجعفری با اعلام این خبر افزود: سی و نهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی با توجه به شیوع کرونا با تلاش وهمکاری مدیران، معاونین و مربیان پرورشی آموزشگاه ها و کارشناسان مسابقات به صورت غیرحضوری و در بستر فضای مجازی برگزار شد.
وی ادامه داد : این مسابقات در دو بخش آوایی و پژوهشی و در ۱۰ رشته ی( تفسیر، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه، احکام ، انشای نماز، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ عمومی، حفظ ۵ جزء، حفظ ۱۰ جزء، مداحی و اذان) برای دانش آموزان پسر و دختر برگزار و نفرات برتر شهرستان به مسابقات استانی راه پیدا کردند.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش وپرورش بافق خاطر نشان کرد: آثاردانش آموزان برتر شهرستان به مسابقات استان ارسال گردید که پس از داوری محمد صادق تفکری و سید محمد علوی از دبیرستان نمونه امام رضا علیه السلام در رشته نهج البلاغه و فاطمه برزگری از دبیرستان نمونه حضرت معصومه سلام الله علیها در رشته احکام به مسابقات کشوری راه پیدا کردند.
مدیریت آموزش و پرورش، معاونت پرورشی و کارشناسی قرآن عترت و نماز ضمن تبریک بابت افتخار آفرینی این عزیزان موفقیت و کسب بالاترین مدارج دنیوی و بهترین معارج اخروی را از خداوند منان مسئلت می نمایند.‌