مسئولین هرچه دارند از همین مردم امام رضاییست/مسئولین چرا در سطح شهر مانور اشرافیت راه می اندازند؟
مسئولین هرچه دارند از همین مردم امام رضاییست/مسئولین چرا در سطح شهر مانور اشرافیت راه می اندازند؟
خطیب جمعه بافق خطاب به مسئولین اظهار داشت: مسئولین مردمی باشند و بدانند که هرچه دارند به برکت این مردمی است که ارادتمند به امام رضا(ع) هستند.

به گزارش صبح بافق؛ حجت الاسلام والمسلمین رضا سعادت فر امام جمعه بافق در خطبه دوم نماز جمعه بافق گفت: یک روزعده ای انقلابی بودند اما به مرور زمان از قطار انقلاب و انقلابی گری پیاده شدند.

تا زمانی که برای انقلاب تلاش، برای اسلام فعالیت و برای خدا خدمت می کنند اهل انقلاب و دین هستند

وی در ادامه افزود: علت اینکه برخی از افراد جاماندگان از قطار پرفروغ ولایت و رهبری و در یک کلمه از این قطاری که به سمت صبح ظهور طی طریق می کند پیاده می شوند چیست؟ از نظر مفاهیم اخلاقی این قضیه زمانی اتفاق می افتد که افراد خود محور شوند تا زمانی که برای انقلاب تلاش، برای اسلام فعالیت و برای خدا خدمت می کنند اهل انقلاب و دین هستند اما اگر زمانی به این نتیجه رسیدند که من چیکاره و چه چیزی به من و خانواده ام می رسد و اگر در این محاسبات منافع منیت آمد آغاز لغزش و خود محوری و آغاز سقوط انسان از قطار انقلاب و اسلام است.

یکی از عوامل بی خیر و برکتی در زندگی این است که انسان دل انسان مومنی را بشکند

سعادت فر ضمن تبریک ولادت امام رضا(ع) گفت: یکی از عوامل بی خیر و برکتی در زندگی این است که انسان دل انسان مومنی را بشکند. گاهی ممکن است این دل شکستن در بین احزاب سیاسی باشد، احزاب سیاسی برای رسیدن به منافع خود برادران مومن دیگر خود را له و تخریب می کنند و باعث می شود خیرو برکت سیاسی از بین می رود.

مسئولین مردمی باشند و بدانند که هرچه دارند به برکت مردمی است که ارادتمند به امام رضا(ع) هستند

خطیب جمعه بافق خطاب به مسئولین اظهار داشت: مسئولین مردمی باشند و بدانند که هرچه دارند به برکت این مردمی است که ارادتمند به امام رضا(ع) هستند. مقام معظم رهبری در ۱۵ بهمن ۸۲ فرمودند ما مسئولین نوکر و خدمتگذار مردم هستیم و اعتبار و آبروی ما به این است و حقی به گردن مردم نداریم و مردم به گردن ما حق دارند.

چرا برخی از مدیران زمانی که پست آنها بالا می رود وسیله نقلیه آنها هم بالا می رود؟

سعادت فر عنوان داشت: چرا برخی از مدیران زمانی که پست آنها بالا می رود وسیله نقلیه آنها هم بالا می رود؟ چرا برخی از مدیران حق ندارند در این زمانی که مردم در بین محرومیت و در مشکلات اقتصادی به سر می برند و رهبری استفاده از کالای داخلی را توصیه می کنند خودروی خارجی سوار و در سطح شهر مانور اشرافیت راه می اندازند؟ مسئولین و مدیران باید هم ردیف با مردم زندگی کنند تا اینکه مردم هم آنها را از جنس خود و به داشتن چنین مسئولینی افتخار کنند.

امروز در فضای مجازی دوگانه ای به نام امنیت و پیشرفت را ترویج و بیان می کنند

امام جمعه بافق به مطرح شدن دوگانه امنیت و پیشرفت در فضای مجازی اشاره و خاطرنشان کرد: امروز در فضای مجازی دوگانه ای به نام امنیت و پیشرفت را ترویج و بیان می کنند اگر کشوری به مسائل امنیتی، دفاعی و نظامی اهمیت داد پیشرفت نمی کند و کشورهایی را مثال می زنند که این شبهه امروز توسط لیبرال مسلکان دنبال ترویج هستند. مهم ترین علت عدم پیشرفت اقتصادی این کشورها این بود که آمدند در نظم اقتصادی بین المللی که توسط امریکا و شرکای آنها ایجاد شده بود ادغام شدند. این کشورها برای پیشرفت اقتصادی هزینه در امور نظامی را حذف نکرده بلکه از کالای داخلی حمایت کردند.

راه نجات اقتصاد،اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری و حمایت از کالای داخلی است می باشد

خطیب جمعه بافق بیان داشت: راه نجات اقتصاد ما اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری و حمایت از کالای داخلی است می باشد.

ایران قوی در سایه پیشرفت و استقلال اقتصادی رشد می کند نه در سایه تفاهم، مذاکره و تعطیلی پیشرفت های نوین اقتصادی

سعادت فر در پایان گفت: فناوری، قدرت اقتصادی ناشی از فناوری درسایه پروژه هایی نظیر ماهواره نور، موشک های دوربرد و موشک هایی که لرزه بر اندام دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می اندازد به دست می آید و ایران قوی در سایه پیشرفت اقتصادی و درسایه استقلال اقتصادی پیشرفت می کند نه در سایه تفاهم، مذاکره و تعطیلی پیشرفت های نوین اقتصادی.

انتهای پیام/