هم افزایی و همپوشانی فراجا و اداره تبلیغات باعث کاهش آسیب ها می شود
  هم افزایی و همپوشانی فراجا و اداره تبلیغات باعث کاهش آسیب ها می شود
به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، فرمانده انتظامی بافق با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش صبح بافق؛ سرهنگ “شهرام طولابی نژاد” فرمانده انتظامی بافق در دیدار با حجت الاسلام “محمد هادی سمتی” رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ضمن تبریک سالروز تاسیس این سازمان، نقش سازمان تبلیغات اسلامی را مهم دانست و گفت: فراجا و سازمان تبلیغات باید ارتباط تنگاتنگی با هم داشته باشند که تلاش و فعالیت سازمان تبلیغات باعث کاهش ماموریت‌های فراجا می شود.
وی وظیفه خطیر این سازمان را تبیین و عرضه فکر و فرهنگ و معارف اسلامی و رصد و مقابله هوشمندانه با تهاجمات فکری و فرهنگی و تبلیغی و رسانه ای دشمن دانست و افزود: برای بسیاری از برنامه‌های آتی مثل عزاداری‌های محرم نیز باید از هم اکنون برنامه ریزی داشته تا شاهد کاهش آسیب‌ها در این ماه باشیم و مشکلات سالهای قبل به وجود نیاید و شرایط تبلیغات نیز باید متناسب با نیازهای روز باشد.
فرمانده انتظامی بافق در ادامه با اشاره به شهدای فراجا و ۱۵ شهید فراجا در سالجاری، خاطرنشان کرد: نباید نسبت به هیچ موضوعی بی تفاوت بگذریم که در این صورت باید جوابگوی خون شهدا باشیم.
طولابی نژاد در پایان آمادگی کامل مجموعه فراجا در جهت همکاری و مشارکت در اجرای برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی را اعلام نمود.

حجت الاسلام سمتی رئیس اداره تبلیغات اسلامی بافق نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات فرمانده انتظامی بافق و مجموعه تلاشگر و خدوم فراجا در جهت برقراری نظم و امنیت شهر و کاهش آسیب ها و تسلیت شهادت همکاران انتظامی در استان پیرامون مشکلات برخی از هیئت‌های مذهبی در عزاداری ها و ماه محرم و چالش های موجود آن مطالبی بیان کرد و افزود: هرچه فعالیت اداره تبلیغات را در زمینه فعالیت‌های فرهنگی گسترده تر و دقیق تر کنیم سختی های شما کمتر می‌شود و این دو سازمان با همپوشانی و هم افزایی یکدیگر و ارتباط بیشتر می توانیم در جهت کاهش آسیب ها تلاش کنیم.

انتهای پیام/