ای کاش مدعیان دیپلماسی از جوان سال ۶۰ می آموختند که در برابر دشمن اظهار عجز نکنند/باید مطالبه گری کنیم و یقه دزدان را بگیریم/برای این مملکت شهدا خون ها داده اند+ تصاویر
ای کاش مدعیان دیپلماسی از جوان سال ۶۰ می آموختند که در برابر دشمن اظهار عجز نکنند/باید مطالبه گری کنیم و یقه دزدان را بگیریم/برای این مملکت شهدا خون ها داده اند+ تصاویر
معاون اطلاعات عملیات کمیته جستجوی مفقودین تصریح کرد: ویژگی دوم شهدا وظیفه شناس بودن آنها بود، مسئولین، رجال، وزیر و وکیل و کسانی که در یک مسیر در حال خدمت کردن به مردم هستید جنس مردم این است که به خاطر خدا خوشکل ترین لحظات خود را ذبح کردند و اگر به این مردم خدمت نکنید ظالم هستید.

به گزارش صبح بافق؛ مراسم یادواره شهدای طلبه، شهید آیت الله دکتر بهشتی و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور سردار محمد احمدیان معاون اطلاعات عملیات کمیته جستجوی مفقودین و جمعی از مسئولین ومردم شهیدپرور و ولایتمدار بافق در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد.

سردار احمدیان در این مراسم ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای انقلاب اسلامی و شهدای هفتم تیر گفت: ویژگی شهدا این بود که امام شناس بودند و ولی خود را شناخته و فهمیدند که به چه کسی باید دل بدهند.

وی در ادامه خطاب به بعضی از جوانان که خطاب به گذشتگان می گویند که برای چه انقلاب کردید افزود: در دوران دفاع مقدس جوانان ۱۸ ساله ای بودند که هم فرمانده و هم مدیر طراز انقلاب بودند و فدایی می شدند، ما این تفکرات را گم کردیم و از این آرمان ها غافل شدیم که دزدها برما غالب شدند.

سخنران مراسم یادواره شهدای بافق به وصیت نامه شهدا اشاره وبیان داشت: عاشقانه ترین وصیت نامه توسط شهدا برای امام زمان (عج) این جمله بود: به نام خدا در آخرین لحظات عمرم از من خواستند چیزی به یادگار بگذارم و تنها جمله ای که می نویسم این است که مواظب باشید امام تنها نباشد

سردار احمدیان عنوان داشت: امروز قیمت سکه و ارز تغییر می کند خیلی از انسان های خوب انگشت اشاره خود را به سمت سیدعلی می برند، نمی دانند وظیفه  رهبر چیست و می گویند چرا رهبری کاری نمی کند. شهدا ولی خدا را شناخته بودند. امروز اگر ولی زمان خود را نشناسیم روی قرآن ناطق خنجر می کشیم

معاون اطلاعات عملیات کمیته جستجوی مفقودین تصریح کرد: ویژگی دوم شهدا وظیفه شناس بودن آنها بود، مسئولین، رجال، وزیر و وکیل و کسانی که در یک مسیر در حال خدمت کردن به مردم هستید جنس مردم این است که به خاطر خدا خوشکل ترین لحظات خود را ذبح کردند و اگر به این مردم خدمت نکنید ظالم هستید. امروز کسانی الگو شدند که در فساد سرآمد هستند، از دین برگشتند و به امام رضا(ع) توهین می‌کنند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس بیان داشت: جوانان، ما در مملکتی زندگی می کردیم که مردم فرزندان خود را در راه اسلام می دادند ولی یک عده آمدند و باورها و اعتقادات شما را زدند. در بدترین شرایط گوش به فرمان باشید، ای کاش سال ۶۰و ۶۱ به اندازه شهید حسین برهانی خیلی از مدعیان دپیلماسی بلد بودند جایی که دشمن در حال شنیدن صدای شما است اظهار عجز نباید کرد. اطلاعات این مملکت را فروختند و بین هم سکه نذر کردند و بلد نبودند که در برابر دشمن اظهار عجز نکنند.

سردار احمدیان در پایان خاطرنشان کرد: شهدا امام شناس، تکلیف محور، وظیفه شناس و اهل گریه و توسل بودند. با این مملکتی که شهدا برای زنده ماندن آن خون دادند باید عقب نشینی کرد؟ این انقلاب و کشور مفت به دست من و شما نرسیده باید مطالبه گری کنیم و یقه دزدان را بگیریم اما پای اعتقادات و علم امام حسین ایستاده ایم.

انتهای پیام/ع