بیانیه بسیج اصناف بافق بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران
بیانیه بسیج اصناف بافق بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران

صبح بافق؛ *والفجر والیال عشر* ⭕️بیست و دوم بهمن ماه روزی است که تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر یادآورِ ثمره مجاهدت‌ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا از جان و مال خویش گذشتند. این روز بزرگ، جشن ملتی با ایمان، […]

صبح بافق؛

*والفجر والیال عشر*

⭕️بیست و دوم بهمن ماه روزی است که تجلی پیروزی حق بر باطل و غلبه خون بر شمشیر یادآورِ ثمره مجاهدت‌ها و مبارزات طولانی یک ملت مسلمان و انقلابی است که برای استقرار احکام کامل‌ترین دین خدا از جان و مال خویش گذشتند. این روز بزرگ، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخاب گر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی در منزلگاه های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حفاظت و حراست کرده و گرامی داشته اند.
💢حال که چهل و دو سال از بهار پر بار انقلاب شکوهمند اسلامی می گذرد، بازار و بازاریان همواره ودرتمام مراحل با وجود موانعی که دشمن و ایادی آمریکای جنایتکار و شجره خبیثه اسراییل غاصب در راه انقلاب شکوهمند اسلامی گاه و بیگاه ایجاد کرده اند ٬همواره با حمایت خود از آرمانهای رفیع امام راحل و ندای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی)پشتیبانی تمام و کمال خود را همچون گذشته از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان اعلام می نمایند.
۲۲ بهمن ماه بر ملت شریف ایران مبارک باد
بسیج اصناف شهرستان بافق