پرونده زمین خواری ۲۵۲ مترمربع از اراضی ملی روستای گزستان منتظر صدور رای دادگاه+تصاویر
پرونده زمین خواری ۲۵۲ مترمربع از اراضی ملی روستای گزستان منتظر صدور رای دادگاه+تصاویر

به گزارش صبح بافق؛ چمران بهارلوئی دادستان بافق به همراه پورامینی بخشدار بخش مرکزی، کریمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و جمعی از مسئولین ادارات در حوزه روستایی و اعضای شورا و دهیار روستای گزستان جهت پیگیری رفع مشکل زمین های مسکونی در این روستا حضور یافتند. در این بازدید مسائل و مشکلات مردم […]

به گزارش صبح بافق؛ چمران بهارلوئی دادستان بافق به همراه پورامینی بخشدار بخش مرکزی، کریمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و جمعی از مسئولین ادارات در حوزه روستایی و اعضای شورا و دهیار روستای گزستان جهت پیگیری رفع مشکل زمین های مسکونی در این روستا حضور یافتند.

در این بازدید مسائل و مشکلات مردم روستای گزستان را در ساخت و ساز غیرقانونی منازل مسکونی مورد بررسی قرار گرفت.

کریمی رئیس اداره منابع طبیعی بافق بیان داشت: در خرداد سال ۱۳۹۵، عرصه ساخت منازل مسکونی به مدیریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق تحویل داده شده و در سال ۱۳۹۶ انتقال سند مالکیت انجام شده است.

وی با اشاره به تصرف ۲۵۲ مترمربع از اراضی ملی روستای گزستان، افزود: پرونده این زمین خواری در شعبه نهم دادگستری استان یزد در حال بررسی است که به محض صدور رأی قطعی، برابر مقررات اقدام خواهد شد.

در ادامه بهارلوئی دادستان شهرستان بافق اظهار داشت: مسئولیت حفظ و حراست از اراضی ملی روستا بر عهده شورای اسلامی و دهیار آن روستا است.

چمران بهارلویی تصریح کرد: تعامل و هماهنگی بین اعضای شورا و دهیاران یکی از لازمه‌های اصلی پیشرفت، توسعه و آبادانی در روستا می‌باشد.

در این نشست پس از بیان مشکلات توسط دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای گزستان، تصمیمات لازم جهت رفع مسائل مربوط به حوزه زمین و مسکن در روستا اتخاذ شد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : صبح بافق